Згодом зрідка почали застосовувати багатоколірне поєднання. Традиційними візерунками прикрашали й прикрашають одяг, предмети господарського призначення, інтер’єр. Для виробів характерними є переважно стилізовані геометрично-рослинні та тваринні орнаменти.
У 90-х роках минулого століття у загальноосвітній школі І–ІІІ ступеня села Великі Береги відкрито музей ткацтва та етнографії. Експонати закладу – старовинні ткацькі верстати та інструменти, на яких здавна працювали майстрині. Нині у школі діє майстерня, де активно продовжують традицію ткацтва, навчаючи учнів на уроках праці за індивідуальною програмою. Докладалася до створення експозиції Каталіна Антоник – її експонати слугують взірцями для молодшого покоління. Багато сил і вміння віддають цій справі її найкращі учениці Маріанна Профус та Ольга Баков – майстри народної творчості України, які здобули широке визнання на Закарпатті і за його межами.
З метою збереження та популяризації цього традиційного ремесла 2015 року було започатковано фестиваль великоберезького ткацтва, на якому можна ознайомитися з творчістю місцевих майстринь та придбати їхні унікальні вироби.